Hazard je téma, o kterém je potřeba mluvit!

Senátorka Adéla Šípová

7. 9. 2023 | Aktuality, Senát

Jako hazardní hraní lze označit jakékoliv jednání, které vyžaduje nevratné investice s vidinou zisku založeného na náhodě. Dlouhodobé sázení je tak pro sázející nevýhodné, a navíc vede k patologické závislosti. S tím přichází a rostou finanční problémy, které se hráči snaží vyřešit další účastí na hře.

  • Jaké jsou sociálně-ekonomické dopady hazardních her na českou společnost?
  • Nakolik je gambling spojen s kriminalitou?
  • Jaké legislativní změny by negativní efekt hráčství pomohly minimalizovat?

Pojďme společně diskutovat na konferenci k tématu Hazardní hry a česká společnost, která se uskuteční v pondělí 11. září od 9.30 hodin v budově Senátu.

Akce se zúčastní zástupci a zástupkyně Policie ČR, Celní správy a ministerstev a další odborníci a odbornice na tuto problematiku.

Pokud byste se chtěli zúčastnit osobně, napište na e-mail martinovam@senat.cz. Z akce bude i online přenos. Odkaz budu včas sdílet na svých sociálních sítích!

Budu ale velice ráda, pokud najdete čas přijít.

Mohlo by vás zajímat

Bojuji proti dezinformacím!

Bojuji proti dezinformacím!

Boj o ratifikaci Istanbulské úmluvy se překlopil do další fáze a tou jsou právě dezinformace. Jako u každé dezinformační kampaně je jejím cílem vzbudit strach a pochybnosti. Denně mi chodí e-maily vystrašených lidí, kteří se bojí o své děti a jejich budoucnost. Tento...

celý článek
Stojím za oběťmi domácího násilí

Stojím za oběťmi domácího násilí

Je to již téměř rok, co vyjela policejní hlídka na ohlášení sousedů k domácímu násilí na Jičínsku. Žena brutálně napadená svým partnerem volala o pomoc tak usilovně, že byl její křik slyšet v okolních ulicích. Ve vedlejší místnosti „spaly“ dvě malé děti. Na místě ji...

celý článek

Pin It on Pinterest