Hazard je téma, o kterém je potřeba mluvit!

Senátorka Adéla Šípová

7. 9. 2023 | Aktuality, Senát

Jako hazardní hraní lze označit jakékoliv jednání, které vyžaduje nevratné investice s vidinou zisku založeného na náhodě. Dlouhodobé sázení je tak pro sázející nevýhodné, a navíc vede k patologické závislosti. S tím přichází a rostou finanční problémy, které se hráči snaží vyřešit další účastí na hře.

  • Jaké jsou sociálně-ekonomické dopady hazardních her na českou společnost?
  • Nakolik je gambling spojen s kriminalitou?
  • Jaké legislativní změny by negativní efekt hráčství pomohly minimalizovat?

Pojďme společně diskutovat na konferenci k tématu Hazardní hry a česká společnost, která se uskuteční v pondělí 11. září od 9.30 hodin v budově Senátu.

Akce se zúčastní zástupci a zástupkyně Policie ČR, Celní správy a ministerstev a další odborníci a odbornice na tuto problematiku.

Pokud byste se chtěli zúčastnit osobně, napište na e-mail martinovam@senat.cz. Z akce bude i online přenos. Odkaz budu včas sdílet na svých sociálních sítích!

Budu ale velice ráda, pokud najdete čas přijít.

Mohlo by vás zajímat

Oslavy 17. listopadu

Oslavy 17. listopadu

Oslavy 17. listopadu jsem letos prožila opravdu naplno. Po dopolední tradiční vzpomínkové akci na Národní třídě v Praze jsem zajela do Roztok u Prahy. Ráda tam jezdím, jednak je to malebné městečko. A také si velmi vážím zdejších občanských iniciativ, o kterých jsem...

celý článek

Pin It on Pinterest