Adéla Šípová je novou senátorkou za Kladensko - Děkujeme

Milí příznivci, vážení sousedé,
dokázali jsme to.

Nedokážu popsat slovy, jak obrovskou mám radost, že jsme to společně zvládli.

V první řadě mám radost, že jste přišli k volbám a dali mi svůj hlas. Chci vás ujistit, že udělám všechno pro to, abych vám v Senátu dělala stejnou radost, jako jste dnes udělali vy mně. 13 031 hlasů je ohromující výsledek a zatraceně velká zodpovědnost.

Za druhé mě těší, že neúnavné několikaměsíční úsilí všech dobrovolníků, přátel i rodiny přineslo své ovoce. Každý den jsme se setkávali s lidmi, nachodili a najezdili jsme tisíce kilometrů při vyvěšování plakátů, roznášení letáčků a dopisů. Pěšky i na kole, v dešti i v parnu, nepolevili jsme až do posledního momentu. Děkuji za vaše neuvěřitelné nasazení! Bez vás bych nebyla v Senátu, ale v háji. Mohu vám slíbit, že stejně usilovně budu pracovat i v Senátu.

Největší radost mám ale z toho, že jste dali důvěru pozitivním argumentům. Pomohli jsme ukázat celé republice, že i ve velké politice můžete hrát poctivě, fér a přitom uspět. Byla bych moc ráda, pokud bychom inspirovali i budoucí kandidátky a kandidáty, kteří budou prosazovat své názory a méně útočit na své oponenty. Lidé jsou unaveni pomluvami a agresivním stylem vedení kampaní.

Závěrem se musím svěřit, že byly i chvíle, kdy mi docházely síly a říkala jsem si “do čeho ses to holka pustila”. Nebudu se rozepisovat o tom, kdy to bylo. Vracet se k tomu nechci. Ohromná vlna podpory nejen řady inspirativních osobností, ale především obyčejných lidí mě vždycky postavila zpátky na nohy. Vaše zprávy a telefonáty mi pokaždé připomněly proč kandiduji a proč to nesmím vzdát. Dala jsem vám slib a hodlám ho dodržet. Nezklamu vás. Poperu se za vás. A zítra musím konečně vyprat prádlo a spárovat ponožky.

Na úplný závěr mi dovolte vám dát neformální poděkování ve formě videa.

Poděkování

Krásné odpoledne. Dnešek je první pracovní den, kdy jsem senátorkou. A já teda upřímně doufám, že se ode mne hned dneska nečekaly žádné velké činy. Včera jsem si jela vyčistit hlavu na kolo a pak jsem spadla do víru zvonícího telefonu a rozhovorů. A bez vytáček se přiznám, že prostě nestíhám. Někteří z vás mi voláte, spousta z vás mi píše a já se snažím pročíst všechny vaše komentáře a zprávy, co jste mi poslali, ale vždy, když už chci odpovědět, zase ten telefon zazvoní... Prosím o trpělivost. Pokud jsem vám ještě neodpověděla nebo vám nezvedám telefon, nedělám to schválně. Samotnou mě překvapila ta smršť gratulací a podpory, že asi ani nebude v mých silách odpovědět každému z vás. A tak tohle video adresuji i vám všem. Všem, kteří mě podporovali. Všem, kteří ve mně věřili. Všem, díky kterým jsem teď tam, kde jsem. Všem, kteří ze mě udělali, slovy Marcely Augustové, „pirátskou raketu“ 🚀 Děkuji 🖤

Zveřejnil(a) Adéla Šípová - senátorka za obvod Kladno dne Pondělí 12. října 2020

Vaše nová kladenská senátorka Adéla

Mohlo by vás zajímat

Aktuality