Adéla Šípová je novou senátorkou za Kladensko – Děkujeme

Adéla Šípová

14. 10. 2020 | Aktuality

Milí příznivci, vážení sousedé,
dokázali jsme to.

Nedokážu popsat slovy, jak obrovskou mám radost, že jsme to společně zvládli.

V první řadě mám radost, že jste přišli k volbám a dali mi svůj hlas. Chci vás ujistit, že udělám všechno pro to, abych vám v Senátu dělala stejnou radost, jako jste dnes udělali vy mně. 13 031 hlasů je ohromující výsledek a zatraceně velká zodpovědnost.

Za druhé mě těší, že neúnavné několikaměsíční úsilí všech dobrovolníků, přátel i rodiny přineslo své ovoce. Každý den jsme se setkávali s lidmi, nachodili a najezdili jsme tisíce kilometrů při vyvěšování plakátů, roznášení letáčků a dopisů. Pěšky i na kole, v dešti i v parnu, nepolevili jsme až do posledního momentu. Děkuji za vaše neuvěřitelné nasazení! Bez vás bych nebyla v Senátu, ale v háji. Mohu vám slíbit, že stejně usilovně budu pracovat i v Senátu.

Největší radost mám ale z toho, že jste dali důvěru pozitivním argumentům. Pomohli jsme ukázat celé republice, že i ve velké politice můžete hrát poctivě, fér a přitom uspět. Byla bych moc ráda, pokud bychom inspirovali i budoucí kandidátky a kandidáty, kteří budou prosazovat své názory a méně útočit na své oponenty. Lidé jsou unaveni pomluvami a agresivním stylem vedení kampaní.

Závěrem se musím svěřit, že byly i chvíle, kdy mi docházely síly a říkala jsem si “do čeho ses to holka pustila”. Nebudu se rozepisovat o tom, kdy to bylo. Vracet se k tomu nechci. Ohromná vlna podpory nejen řady inspirativních osobností, ale především obyčejných lidí mě vždycky postavila zpátky na nohy. Vaše zprávy a telefonáty mi pokaždé připomněly proč kandiduji a proč to nesmím vzdát. Dala jsem vám slib a hodlám ho dodržet. Nezklamu vás. Poperu se za vás. A zítra musím konečně vyprat prádlo a spárovat ponožky.

Na úplný závěr mi dovolte vám dát neformální poděkování ve formě videa.

Vaše nová kladenská senátorka Adéla

Mohlo by vás zajímat

Už dva roky jsem tu pro vás!

Už dva roky jsem tu pro vás!

Dnes je to přesně dva roky, co jsem se stala vaší senátorkou. Na začátku jsem se vše musela učit za pochodu, protože v té době řádil covid, který výrazně ovlivňoval chod Senátu. Na jedné straně nás v běžném jednání brzdila přísná covidová opatření, na druhé straně...

číst více